vzdělávací články nejen o mincích

přehled exkluzivních emisí

zprostředkování mincí

Vítejte!

 

Představujeme Vám stránky COINERA, které nabízí přehled nejnovějších exkluzivních emisí z moderní numismatiky. Každá památná mince je doprovázena článkem nejen o mincích, ale například také o drahokamech, které bývají do mincí zasazeny. Právě silný příběh dodává těmto unikátům to pravé kouzlo a prostřednictvím vyprávění Vám přiblíží motiv, který mince vyobrazuje.

Našim cílem je vzdělávat a nadchnout Vás pro to nejkrásnější, co současné mincovnictví nabízí.

Několik let jsme pracovali pro společnosti, které nabízely investiční nebo sběratelské mince a v tomto úzce specializovaném oboru nás uchvátilo jednak samotné mincovní umění, které se do exempláře přetavuje, ale také silný příběh propojující námět mince s danou ražbou.

 

Na webu Vám představíme absolutní špičku mezi mincemi z moderní numismatiky. Tyto mince jsou často limitovány pouze v jednotkách kusů, což kromě sběratelského potenciálu předznamenává také ten investiční.

V průběhu roku zveřejňujeme to nejlepší, co mincovny aktuálně nabízejí. Můžete se těšit na překrásné 5uncové zlaté mince, nebo také extrémně limitované kilové emise, které mincovny představují při příležitosti významných výročí.

                                 Obdivujte s námi to nejkrásnější mincovní umění současné doby!

 

Pro zájemce ověřujeme dostupnost mincí a zabezpečujeme jejich nákup. Vše v naprosté diskrétnosti, jakou si tyto skvosty zaslouží. Spolupracujeme s největším dodavatelem mincí v Evropě, který garantuje rychlé dodání.

​​

Staňte se spolu s námi nadšenci nové éry moderních sběratelských mincí.

​​

Tým COINERA

Kontakt

Partneři webu

001177543_cnglqzhmpqpdjcadsqpf.png

SECRET FOREST JEWELRY

PARTNER

Společnost vyrábějíci unikátní zlaté a stříbrné šperky zdobeny drahými kameny. Hlavní inspirací je, jak název napovídá, příroda.